ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ

 

РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

 

1)       Заява, (подається за зареєстрованим місцем проживання), про взяття на облік для отримання путівки (для переміщених з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції осіб, які є громадянами України, - за фактичним місцем проживання);

 

2)        Медична довідка лікувальної установи для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о. Увага! Довідка дійсна протягом 12 місяців з дати видачі, після закінчення терміну дії необхідно оновлювати. Громадяни, які не виконали цієї умови протягом шести місяців, знімаються з обліку;

 

3)       Посвідчення особи, що підтверджує належність до даної категорії осіб та його копія;

 

4)       Військовий квиток та його копію (для осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та учасників війни);

 

5)       Документ, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції та його копія.

 

6)       Паспорт громадянина України та його копія;

 

     Під час подання копій документів пред’являються оригінали зазначених документів.

 

     Безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості у межах виділених коштів забезпечуються:

 

1)       учасники бойових дій – не частіше ніж один раз на рік;

 

2)       особи з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку;

 

3)       постраждалі учасники Революції гідності – не частіше ніж один раз на рік;

 

4)       учасники війни – не частіше ніж один раз на два роки.

 

     Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу та назад транспортом загального користування.

 

     Зазначені категорії осіб мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого оплачуються за рахунок коштів державного бюджету..

 

     Санаторно-курортне лікування здійснюється шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги відповідно до укладеного трьохстороннього договору щодо забезпечення путівкою шляхом відшкодування її вартості та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки.

 

     Особа, після ознайомлення з інформацією, отриманою від санаторно-курортного закладу, у 10-денний строк повідомляє управління соціального захисту населення про свою згоду на отримання лікування або відмову.

 

     Особа отримує три примірники договору (підписаних особисто та управлінням соціального захисту населення і скріплених печаткою управління) для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.

 

     Про відмову від санаторно-курортного лікування особа повинна повідомити санаторно-курортному закладу та органу соціального захисту населення не менше ніж за 10 днів до дати заїзду.

 

ПАМЯТКА

 

     Поділ путівки та передача її іншій особі категорично забороняється.

 

     Вартість послуг за дні запізнення та дострокового від’їзду не відшкодовується.

 

     Зворотній талон від путівки або інший документ (завірений підписом керівника та скріплений печаткою), який підтверджує проходження лікування за профілем захворювання, за яким видано довідку № 070/о, після повернення необхідно подати до управління соціального захисту населення протягом 5 робочих днів.

 

     До санаторію необхідно прибути із санаторно-курортною картою, договором (або путівкою), паспортом і посвідченням, що дає право на пільги.