ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ ГРОМАДЯН 1 КАТЕГОРІЇ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

 

1)       Заява про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України;

 

2)       Медична довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о. Увага! Довідка дійсна протягом 12 місяців з дати видачі, після закінчення терміну дії необхідно оновлювати. Громадяни, які не виконали цієї умови протягом шести місяців, знімаються з обліку;

 

3)       Посвідчення постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи особи 1 категорії (з вкладкою) та його копія;

 

4)       Паспорт громадянина України та його копія;

 

5)       Довідка управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання про те, що не перебуває на обліку для забезпечення путівкою (у разі подання заяви за місцем фактичного проживання, відмінним від зареєстрованого).

 

     Під час подання копій документів пред’являються оригінали зазначених документів.

 

     Громадяни, віднесені до категорії 1, забезпечуються путівками, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

 

     Якщо особа має право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їй надається право вибору за одним із них.

 

     Громадяни мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

 

     Санаторно-курортне лікування здійснюється шляхом надання грошової допомоги для компенсації санаторно-курортному закладу вартості путівки у затверджених законодавством розмірах (або у більших розмірах з доплатою за рахунок коштів постраждалої особи) через укладання трьохстороннього договору.

 

     Громадянин 1 категорії отримує три примірники договору (підписаних особисто та управлінням соціального захисту населення і скріплених печаткою управління) для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.

 

     У разі відмови від санаторно-курортного лікування, громадянин 1 категорії повинен за 10 днів до початку заїзду повідомити управління соціального захисту населення.

 

     Після оздоровлення громадянин 1 категорії подає управлінню соціального захисту населення зворотній талон від путівки або інший документ, який підтверджує проходження лікування за профілем захворювання, за яким видано довідку № 070/о.

 

 

 

ПАМЯТКА

 

     Поділ путівки та передача її іншій особі категорично забороняється.

 

     Вартість послуг за дні запізнення та дострокового від’їзду не відшкодовується.

 

     Зворотній талон від путівки або інший документ (завірений підписом керівника та скріплений печаткою), який підтверджує проходження лікування за профілем захворювання, за яким видано довідку № 070/о, після повернення необхідно подати до управління соціального захисту населення протягом 5 робочих днів.

 

     До санаторію необхідно прибути із санаторно-курортною картою, договором (або путівкою), паспортом і посвідченням, що дає право на пільги.